fbpx

'הורות ללא דרמה'

תכנית ליווי ייחודית מסוגה בישראל!

לגדל את ילדיך מתוך חיבור עמוק, ללא מאבקים, איומים או עונשים

מזמינות אתכם להחליף משקפיים,
להבין את המפתח להתמודדות נכונה עם ילדים, ולאילו תנאים ילדיכם זקוקים כדי להיות
רגועים, בטוחים בעצמם, משתפי פעולה ושמחים.

כי ילדים יכולים להיות הכי פחות מובנים בעולם.

הם עוברים מתסכול לשמחה תוך שניות.
הם לעיתים אימפולסיביים, נוטים להתנגד, לפעמים תוקפניים
וקשה להם להיפרד מאיתנו.

ההתנהגות שלהם אינה אישית נגדנו,
ואינה הפרעה או בעיה.

רק מתוך הבנה של העולם הרגשי והתפקוד המוחי שלהם,

אפשר לתת מענה  עמוק וליצור שינוי משמעותי ועמוק

הגישה נשענת על מחקרים מדעיים וניסיון של עשרות שנים,
ומעניקה לך את הכלים להוביל אותם בתקופה קריטית של חייהם.

התכנית מיועדת לכם אם אתם..

מבנה התכנית 'הורות ללא דרמה'

שיעור בונוס טרום תוכנית

מפגש ZOOM לייב יום ה' 18.2 21:00
להחליף משקפיים- למה חשוב להבין ילדים לעומק. המקור לבעיות התנהגות ולמידה.
הבנת החזון ההורי. ההתפתחות שההורה עובר בתכנית הליווי

שבוע 1

איך לבנות סמכות הורית טבעית שאינה כוחנית (בלי איומים, עונשים, התעלמות) ולפעול מתוך בטחון בהורות, כך שילדכם יקבלו את התנאים הנכונים לעצמאות ובטחון עצמי.מדוע הגישות הרווחות היום פוגעות בתנאים הללו.

שבוע 2

המפתח לקשר עמוק ומשמעותי לאורך שנים. ארבעת העוגנים להתנהלות יום יומית שמחזקת את הקשר וההובלה בהורות, ומאפשרת התנהלות יותר קלה והרמונית

שבוע 3

תסכול והתנהגות תוקפנית של ילדים מה הכי מתסכל ילדים, איך לעזור להם להשתחרר מהתסכול ולצמוח מתוך הקושי. השביל לילד רגוע.

שבוע 4

מפגש ZOOM לייב יום א' 14.3 21:00 איך לעזור לילד לפתח שליטה עצמית שאלות שלכם על אתגרים ביום יום, העמקה ויישום הלכה למעשה

שבוע 5

התמודדות עם חוסר שיתוף פעולה, התנגדויות או שתלטנות. איך מוציאים ילדים מהעמדה הזו ומחזירים אותם למקום הנכון במע' היחסים. היקשרויות מתחרות. והובלת ילד אלפא.

שבוע 6

כיצד ליישם משמעת שאינה פוגעת בקשר. התמודדות עם מגננות רגשיות של ילדים. איך לרכך מגננות כדי לאפשר צמיחה רגשית תקינה

שבוע 7

ילדים רגישים מאד האתגר שבגידול ילדים רגישים. לאלו תנאים הם זקוקים כדי להסתדר בעולם למרות הרגישות. התמודדות עם אתגרים יום יומיים של ילדים רגישים בכל גיל.

שבוע 8

מפגש ZOOM לייב יום א 11.4 21:00 שאלות שלכם על אתגרים ביום יום, העמקה ויישום הלכה למעשה

שבוע 9

איך לייצר קשר ומרחב נכונים שיביאו את הילד לקחת אחריות, להפוך לעצמאי, בטוח, בעל מוטיבציה פנימית וכוח הנעה לכל החיים.

שבוע 10

משחק אמיתי כבסיס להתפתחות ריגשית וקוגנטיבית. הנעה, שיתוף פעולה והנאה דרך יצירתיות, משחק, חוש הומור ויצירת בית שכיף לגדול בו.

שבוע 11

נושא חדש! זוגיות בראי ההיקשרות
כיצד להביא היקשרות בריאה לזוגיות. הקרקע ליצירת זוגיות טובה.

שבוע 12

מפגש ZOOM מסכם יום א' 9.5 21:00
צידה לדרך להתנהלות נכונה לאורך זמן- המפתחות להורות ללא דרמה.

מה כוללת התכנית?

 3 חודשים (12 שבועות) של ליווי אישי איתנו
על מנת שתוכלו לעבור תהליך משמעותי ואנחנו נוכל לוודא שאתם מצליחים ליישם אותו בבית

27 שעורים מוקלטים
 בכל שבוע תקבלו גישה, עם סיסמה אישית, ל-3 שעורים (כל שיעור 20-30 דק’). תוכלו לצפות בהם או להקשיב בבית או בנסיעה

4 מפגשי זום בלייב איתנו, כל מפגש בנושא אחר
  זה המקום לשאלות שלכם, כך שתקבלו מענה לכל   עניין ואתגר עם ילדכם.
נעמיק את היישום ביום יום

הדרכה יומית
בכל יום במהלך 3 החודשים, תקבלו סרטון או תוכן מחזק ומשמעותי. 
 כ- 60 הדרכות ומסרים, שיחזקו ויעניקו לכם עוד כלים מעשיים שיהפכו אתכם להורים בטוחים ונינוחים, ויאפשרו לכם לתת את התנאים המיטיבים לצמיחת ילדכם

קבוצת וואטסאפ יום- יומית 
רק למשתתפי התכנית
 שיתופים ומענה לשאלות שעולות לכם במהלך השבוע- על החומר הנלמד ועל ההתמודדויות שלכם

סיכום מודפס של כל השעורים
כדי שכל הידע יישאר לכם ותוכלו לחזור אליו בכל עת

חוברת דיגיטלית להורדה
עם כל מצגת הקורס- בה תוכלו לכתוב תוך כדי הצפייה בשעורים ולחזור לידע כל פעם שתרגישו צורך

ההשקעה שלך בתוכנית
474 לחודש 10X תש’ ללא ריבית
(סה”כ 4,739)

מס’ משתתפים מוגבל
*בן/בת זוג מוזמנים ללא תשלום נוסף*

מועד פתיחה (זום ראשון) 18.2

יש לך 100% אחריות על ההשקעה.
ניתן לבטל השתתפות תוך 14 יום ממועד הפתיחה וכספך יוחזר לך בהבנה 

*בתנאי שצפית בתוכן של השבועיים הראשונים

מי אנחנו

תוכנית ליווי הורים ללא דרמה

אנחנו הדסה שני והילה דותן,
מנחות הורים מוסמכות בגישה ההתפתחותית- היקשרותית, בוגרות מכון ניופלד ישראל.
מרצות להורים, מטפלים ומוסדות חינוך.
בעשור האחרון ליווינו מאות משפחות שעברו שינוי משמעותי בתפיסת ההורות שלהם ובקשר עם ילדיהם.
אנחנו מביאות ידע וניסיון רב מעולם הפסיכולוגיה, מדעי המוח, היקשרות, טיפול גוף-נפש, יהדות ואימון אישי וזוגי.
אם אתם מחפשים ליווי מקצועי ואישי, שיאפשר שינוי עמוק ומשמעותי לאורך זמן, אנחנו כאן בשבילכם.

עירית טבצ'ניק, אמא ל-3 משתפת

"הסדנה חיזקה לי את הבטחון, לא רק כהורה, אלא כאדם והפכה אותי לאמא יותר רגועה ומודעת. הקורס הזה הוא אוצר ממש. אני לא מצליחה למצוא את המילים שיבטאו את עומק החיבור שהרגשתי ואת המגירות שהוא פתח בלב שלי. כל הורה חייב לעשות את הסדנה הזו. קשה להסביר כמה עומק יש בגישה הזו וכמה היא משנה את נק' המבט על ההורות ועל החיים בכלל"

עירית טבצניק

סתיו קורן, אמא ל-2 משתפת

"עכשיו, כשאני מבינה מה אני רואה, קל לי להורות, הילד נרתם והולך אחרי כאילו אני אמא אווזה. ילדי נפתח ורואים שהוא במקום ריגשי אחר לחלוטין. אני סוף סוף רואה את האמא שתמיד חלמתי וזה מרגיש כל כך נכון.. כל המילים שבעולם לא יתארו את הנחת הזו שאני מדברת עליה, נחת שמביאה לרגיעה, לוודאות, לתחושת שליטה. זו המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל, עבורנו כהורים, ועבור הילדים שלנו."

סתיו

מריאנה לודר, אמא ל-3 משתפת

"בזכות הקורס, היחסים שלי ושל ילדיי השתנו ללא הכר. אני מרגישה שאני יודעת מה מתרחש עמוק בליבם ויש לי גם כלים להתמודד עם הכל. אני לא מפחדת להיות איתם והרבה יותר שלווה כאמא וכבן אדם. אני והילדה הבכורה שלי התקרבנו בצורה מדהימה ופשוט זכיתי בה מחדש. גם אצל הבן חל שיפור משמעותי באגרסיה שהייתה מתפרצת ממנו כמו הר געש. הפסקנו לאיים ולהעניש ולמדתי להציב גבולות תוך שמירה על החיבור. למדתי להיות הורה אסרטיבי שיודע מה טוב לילדים שלו אבל גם הורה סובלני, אכפתי ויצירתי. היריעה קצרה מלתאר את את כל מה שקיבלתי מהקורס וכמה הידע החדש הזה פתח את עיניי.   זאת ההשקעה הכי טובה שהשקעתי בי ובמשפחה שלי ופשוט מתנה שכל הורה חייב לתת לעצמו."

966622_10151483886833067_73214265_o

איילת בכר, אמא ל-2 משתפת

"קיבלתי עקרונות של התנהלות בתקריות והתמודדות עם תסכולים, שלגמרי הפחיתו את כמות האגרסיביות של כל הצדדים (כולל שלי). למדתי לגייס, להניע ולחנך מבלי לפגוע בקשר עם הילדים. הסדנה הסבירה לי הרבה דברים שתסכלו אותי כאמא לגבי למה הילדים שלי מתנהגים בצורה מסוימת וזה כבר גרם לי להגיב אחרת. היא ריככה את לבבותינו, היא שינתה את חיינו בבית ומלאה אותם בהקשבה, בסבלנות, באהבה וחום"

איילת בכר

רוית וייס, אמא ל-2 משתפת

"היום אני מובילה את הבת שלי, לא נעלבת ממנה, לא מאשימה אותה, נפעמת מההתהוות שלה.  הפכתי להיות מלאת ביטחון בעצמי כאמא. נחשפתי לעולם שלם של פשטות. חיבור אל הרגשות הטובים שלנו אל הילדים שלנו. בזכות הקורס, גם כשקשה לי אני מצליחה לשים את מערכת היחסים ביננו במקום הראשון"

תמונה מקצועית

נטלי כהן, אמא ל-2 משתפת

"סדנא מדהימה! שונה מהנוף , אינטואיטיבית, מחברת לילד ולא מפרידה, עם הרבה דגש על היקשרות. הסדנה גרמה  לי להרגיש בטוחה באיך שאני ובן זוגי רואים את ההורות שלנו. אנחנו הרבה יותר רוגעים, הרבה יותר קשובים לבנות ואחד לשני. אני מרגישה הרבה יותר בשליטה, יש פחות דרמות בבית, ואני מרגישה שאני מצליחה לשים את האצבע על מה לא עובד עם הגדולה , ולעזור לה לעבור את זה כמו שצריך. מי שלומד את הגישה, מרוויח את הילדים שלו!"  

נטלי

מיכל יום טוב, אמא ל-3 משתפת

"אני ממש שיניתי את ההסתכלות. הדבר העיקרי ששיניתי בי הוא לקחת את האחריות על הילדים. לעבוד מאד על הקשר, אני יותר סובלנית ופחות כועסת, יותר מבינה את ההתנהגות שלהם ופחות לוחצת על דברים חיצוניים. משתדלת לפנות יותר זמן להיות יחד".

מיכל יום טוב

תמר שטיינגרט, אמא ל-3, משתפת

זו גישה נפלאה שפותחת עיניים ולב, מחברת אותנו עם ילדינו ומגייסת אותם להתמודד עם העולם באהבה ומתוך קשר חזק. מומלץ ואף חובה לכל הורה"

תמר שטיינגרט

אנה בולמבך, אמא ל-2, משתפת

"הייתה לי הזכות להצטרף לקורס. פשוט חיכיתי בקוצר רוח לשעות האלה על מנת לשאוב מידע חדש, לשמוע את ההסברים הכה ברורים והמפורטים שעשו ממש סדר בבלגן. אני גם רואה לפי התנהגות של הבן שלי שהשינוי מתרחש גם אצלו: ההתקפי זעם ירדו לאפס, הקשר בינינו התעמק ואני גם יודעת לקבל את הבכי בצורה רגועה ומכילה."

98920534_10223006843336807_8440264593871208448_o

עדי ה, אמא ל-5

"החומר התיישב לי ממש ממש על הלב. מרגיש לי כל כך נכון ואמיתי. נותן נקודות מבט עמוקות על איך להסתכל על ההתנהגויות של הילד. נותן מבט אחר במה המשימה שלי כהורה. מראה מה חשוב באמת. ומה הדרך כדי להגיע לשם. בעקבות הסדנה למדתי לפרש נכון את ההתנהגויות שאני רואה. למדתי מה אני צריכה לעשות כדי לטפח את מערכת היחסים, להעמיק את ההיקשרות. היום אני יודעת שהילד בתוכו טוב. הוא לא עושה דוקא. כשאני רואה התנהגות בעייתית אני מבינה שהילד בתסכול, או בבהלה, ואני צריכה לעזור לו".

סוזנה פרוייליך, אמא ל-2

"היה מדהים!! מעשיר ומחכים. גישה שמיד התחברתי אליה שמגיעה ממקום של אינסטינקטים בריאים. היא מחזקת בי את הצורך להמשיך ולהעניק לילדי המון, כמה שהם זקוקים ורוצים, בלי לפחד מסיכול העצמאות העתידית שלהם. אני חושבת שכל מי שמתעתדת להיות אמא (או סבתא) צריכה להכיר את הגישה"

מוטי לוי, אב ל-2

" למדנו לזהות שיש רובד הרבה יותר נפשי מאחורי ההתנהגות החיצונית של הילד. התחלנו להיות יותר רכים, ובכך להגיב כלפי אותו רובד פנימי ולא רק תגובה חיצונית. התחלנו לחשוב בצורה יותר 'ארוכה' - איך לבנות תהליך שבונה את הילד מבפנים ולא רק מגיב למציאות הנוכחית"

חגית, אמא ל-4

"התנהגויות שלא ידענו כיצד להתמודד איתם לפני כן(במקרה הטוב) או שגרמו לכעסים ואפילו ענישה מצידינו , פחתו עד נעלמו. נדהמנו לגלות איך תנועה קטנה שלנו, אך מדוייקת, משפיעה כלכך על הילדים, השיפור ניכר ממש בצעדי ענק וממש לא ציפינו לשינוי כלכך מהיר. האוירה בבית טובה מאוד ומרחיבה את הדעת. הקשרים בין הבן לבת הגדולים שלפני כן היו מאוד טעונים השתפרו מאוד. הילדים נינוחים יותר ומשתפים אותנו הרבה יותר . כהורים אנחנו מרגישים שהוסר מיסוך כבד מעיננו בנוגע לגידול הילדים, שזו השליחות החשובה ביותר שלנו"

הילה סלע, אמא ל-2

"זו הגישה ההורית הכי מדויקת שפגשתי מאז שהפכתי לאמא.. גישה שעוסקת בדבר האמיתי, בתמצית של גידול הילדים- החיבור בין ההורה לילד. כשאתה מקשיב לעיקרי הגישה אתה מרגיש מחובר שוב לאינטואיציות ההוריות הכי בסיסיות. אתה מבין שוב מה התפקיד שלך כהורה וכמה התרחקנו מהבסיס ואיך לחזור אליו.. 

אסתר ל, אמא ל-2

"הבנתי מה העשייה הכי חשובה שלי עם הילד. הבנתי מה מניע אותו, איך לפרש סיטואציות ואיך להגיב יותר טוב. זה נתן לי רוגע בהורות שלי, תחושה שאני מסוגלת ויודעת לאן הולכים פה". 

נטלי שרגא, אמא ל-1

" חוויה משנת חיים, מקרבת לבבות, הנוסחה להרמוניה בבית ולהבנה עמוקה יותר של עולמם של ילדים והתפקיד שלנו בהיקשרות איתם כהכנה לחיים, להתמודדות עם אתגרי החיים"

שאלות ותשובות

הסדנה מתאימה לכל הורה שרוצה להבין את מקור ההתנהגות של ילדיו, לדעת איך להתמודד בצורה שמצמיחה ולבנות מערכת יחסים חזקה. יחד עם זאת הדוגמאות בסדנה הם על ילדים צעירים (2-10)

הליווי הוא שלנו באופן אישי. כל שאלה שתשאלו בזום או בקבוצה, תקבל מענה אישי מאחת מאיתנו.

על כל האתגרים היומיומיים ועל אתגרים שאיננו מודעים להם בגידול ילדינו.

הדרכת הורים אינה טיפול. יחד עם זאת, אנחנו מאמינות שהמענה שהילד הכי זקוק לו הוא מההורה,
ול
כן הוא זה שהכי יכול לעזור לו, בהנחה שהורה זה מוכן לקחת את האחריות על הקשר ולהתמסר לתהליך הלמידה.
כשההורה לומד להעניק לילד את התנאים הרגשיים להם הוא זקוק,
הוא פחות תלוי בגורמים חיצוניים ויכול לתת מענה בעצמו.

חשוב לנו שתעברו שינוי עמוק שיביא תוצאות בבית עם הילדים ולכן פרק הזמן הזה מאפשר תהליך כזה.
כמו כן, כדי לאפשר לכם להתנסות במתן פתרון למגוון רחב של אתגרים.

יש לכם שאלות נוספות לגבי התוכנית? 
ניתן לפנות אלינו בהודעת whatsapp. נשמח לשמוע מכם.
לחצו כאן:

מחכות לכם,
הילה דותן והדסה שני